Opinel No 9 Ceviz Saplı Paslanmaz Çelik Katlanır Çakı

  • Ürün Kodu: OP-002425
  • Barkod: 3123840024252
  • Marka: Opinel
  • Kategori: Çakılar
  • 830 TL
    KARGO BEDAVA
  • 69 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Opinel No 9 Paslanmaz Çelik Katlanır Bıçak

Bir çakıdan çok bir proje bıçağına benzeyen No.09 katlanır bıçağın artan boyutu, onu ormancılık, avcılık veya büyük görevler için harika kılar. No.09, klasik kayın ağacı ve daha kaliteli ahşaplar dahil olmak üzere çeşitli ahşap kulplarda mevcuttur; meşe, ceviz ve zeytin ağacı. Bu boyutta Virobloc® güvenlik halkası bulunur.

Paslanmaz Çelik (INOX) Bıçak

Sandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde korozyon önleyicidir ve özel bir bakım gerektirmez. En az %0,40 karbon içeriği mükemmel bir kesme kenarı sağlar ve kolayca bilenir.

Kulp

Ahşap seçimimiz çok hassastır ve katı sosyal sorumluluk ve çevre standartlarını karşılar. Alp bölgesindeki ve Jura dağlarındaki ekolojik olarak yönetilen Fransız ormanlık alanlarından diğer çeşitlerin yanı sıra kayın, gürgen, ceviz ve dişbudak ağacı seçiyoruz.

Virobloc® Emniyet Halkası

1955 yılında geliştirilen patentli kilitleme mekanizmamız, bıçağı güvenli bir şekilde açık veya kapalı tutar. Bıçağınızı kilitlemek için, taşıma sırasında kilitleme halkasını saat yönünde çevirerek kapalı konuma getirin, kullanım sırasında bıçağın katlanmasını önlemek için kilitleme halkasını saat yönünün tersine çevirin.

Taçlı El

1565 yılında, Fransa Kralı Charles IX, her bıçak üreticisine, menşelerini ve kalitelerini garanti etmek için ürünlerine bir amblem damgalamalarını emretti. 1909'da Joseph Opinel, bu geleneği onurlandırmak için amblemi olarak Taçlı Eli seçti; bu, Sant- şehrinin arması üzerinde yer alan Saint Jean-Baptiste'nin kutsama elini temsil ettiği için çok sembolik bir seçimdir. Jean-de-Maurienne. Opinel, tacı Savoie'nin aslen bir düklük olduğunu hatırlatmak için ekledi. O zamandan beri tüm Opinel bıçakları Taçlı El ile damgalanmıştır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...