Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kamp Masası & Kamp Sandalyesi

Nurgaz Alüminyum Kamp Masası İncelemesi, Kullanıcı Yorumları ve Fiyatı


Kamp yapmak için seçtiğiniz yer her zaman düz ve konforlu bir yer olmayabilir. Kamp yerinizde rahat bir oturma alanı sağlamak için dayanıklı kamp masası tavsiyesi arayan kampseverler için bu yazımızda Nurgaz Alüminyum Kamp Masası özelliklerini inceleyerek sizinle kullanıcı yorumları paylaşacağız.

Kamp yeri seçerken en önemli kriterlerden biri yerleştiğinizde konforlu olmasıdır.  Kamp yeriniz ateş yakmak ve pişirme işlemleri için düz bir alana sahip olması gerekir. Tabi ki bunun yanında oturmak için de nispeten düz bir alana ihtiyaç vardır. Genelde kamp alanlarında yerler oturmaya uygun olmadığında dayanıklı kamp masası ve katlanır kamp sandalyesi imdadınıza yetişir. Taşınabilir, hafif ve dayanıklı kamp mobilyaları kamp keyfinizi bir üst seviyeye çıkarabilir.

 

Nurgaz Alüminyum Kamp Masası Özellikleri


Birçok kampseverin uzun süre kullandığı ve memnun olduğu, hem taşıması kolay hem de dayanıklılığı ile tercih sebebi olan Nurgaz Alüminyum Kamp Masası katlanır yapısı ile çok az yer kaplayarak sırt çantanızda veya her türlü araçta rahatlıkla taşınabilir. Ayrıca kendi taşıma çantası ile katlanır kamp masası kolaylıkla taşınabilir.
 
Ayakları ve gövdesi tamamen alüminyumdan oluşan Nurgaz Alüminyum Kamp Masası sadece 1.7 kg ağırlığındadır ve çantası içinde 10x64cm boyutlarındadır. Çantası ile birlikte gelen montaj şeması sayesinde kolaylıkla kurulumunu öğrenebilirsiniz.

Kamp yaparken keyifli aktivitelere daha fazla vakit ayırmak isteriz.  Ayrıca kamp konforunuzu da düşünmeniz ve uzun süreli kamp yaparken zorluk yaşamamak için mutlaka bir kamp masası ve kamp sandalyesi bulundurmamız gerekir. Bu kamp mobilyaları zaman zaman fazlalık olarak görülse de  özellikle karavan sahibiyseniz katlanır özelliğiyle aracınızın bir köşesinde sürekli bulundurabileceğiniz olmazsa olmaz bir mobilyadır. Bu nedenle en iyi kamp masası tercihiniz Nurgaz Alüminyum Kamp Masası olacaktır.
 
Web sitemizden farklı model ve özeliklerde kamp masaları inceleyebilir, dilerseniz hemen satın alabilirsiniz.
 
Kamp Masalarını İnceleyin


Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...