Her Bütçeye Ve Kamp Çeşidine Uygun Kamp Malzemeleri Listesi

Tarih: 02.01.2023 17:06
Her Bütçeye Ve Kamp Çeşidine Uygun Kamp Malzemeleri Listesi
Kamp için hazırlık yaparken hangi malzemeleri yanınıza alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız her bütçeye uygun kamp malzemeleri listemiz size yardımcı olabilir.
Kamp için hazırlık yaparken hangi malzemeleri yanınıza alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız her bütçeye uygun kamp malzemeleri listemiz size yardımcı olabilir.
Öncelikle kamp için ne kadar zaman ayırdığınız, çadırda mı kalacaksınız yoksa karavanda mı, ulaşımı kendi aracınızla mı sağlayacaksınız yoksa sırt çantası ile yola mı düşüyorsunuz buna karar vermeliyiz. Çünkü hangi eşya hangi durumlarda size zorluk çıkarır önceden bilmelisiniz.

Diyelim ki kendi aracınızla yolculuğa çıkıyorsunuz ve çadırda konaklayacaksınız. Fakat birkaç arkadaş gittiğiniz için öyle her şeyi alayım arabaya doldurayım diyemiyorsunuz, seçici davranmanız gerekli. O halde kamp için gerekli olacak malzemeleri birlikte sıralayalım.

Barınma ve ısınma

Kamp çadırı seçerken çadır büyüklüğü, çadırın yapıldığı malzeme ve mevsime uygunluğu, çadırın taşıma zorluğu, çadır içi ekipmanların ne kadarına ihtiyaç duyduğu, kolay kurulum yapılıp yapılmadı gibi birçok etmen yanında çadır fiyatları da seçiminizi etkileyecektir. Mevsimine ve sizin diğer ihtiyaçlarınıza uygun bir çadır seçtikten sonra çadır içinde kullanacağınız kamp matı, uyku tulumu gibi ihtiyaçlarınızı da yanınıza almalısınız aksi halde uyumak sizin için bir hayli zor olabilir.

Çadır Önerisi:

Upland Artika 2 Kişilik Ultralight Çadır hem 4 mevsime uygun olması, hem de sadece 2,25kg ağırlığa sahip olması sebebiyle taşıması kolay, ön montajlı çubuklarıyla hızlı kurulabilen, çift bagajlı ve çift kapılı yapısı sayesinde üst düzey farahlık sağlayan bir çadırdır ve kamp yaparken siz çok rahat ettirir. Üstelik 4 mevsim su geçirmez ve rüzgara dayanlıklıdır.
Upland Artika 2 Kişilik Ultralight Çadır web sitemizden satın alabilirsiniz.

Kamp Mutfağı:


Kamp yaparken odun ateşinde birşeyler pişirmek çok keyif vericidir. Bunun için yanınızda ateş üstü ızgara taşıyabilir ve hem kamp tencerelerinizi ve çaydanlıklarınızı üzerine yerleştirebilir hem de doğrudan ızgara üzerinde pişirme yapabilirsiniz.
Fakat her kamp yerinde odun ateşi yakmak mümkün olmayabilir. Bu nedenle yanınızda portatif kamp ocağı bulunması kurtarıcı olacaktır. Ayrıca taşınabilir kamp ocağı ile yakmak için odun ya da kuru ot aramak zorunda kalmadan saniyeler içinde yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Kamp ocakları pratik bir şekilde değiştirilebilen kartuşlar ile çalışır ve yanınıza alacağınız yedek kartuşlar ile dilediğiniz kadar uzun kamp yapabilirsiniz.

Kamp ocağı önerisi:


Nurgaz Portatif Ocak NG-501 kamp yaparken birbirinden lezzetli yemekler yapabileceğiniz, taşıması kolay, hafif, çok az yer kaplayan, taşıma çantası ile pratik bir taşıma imkanı sağlayan kamp mutfağının vazgeçilmez ocağıdır.
Nurgaz Portatif Ocak kamp mutfağınızda size yüksek ateşi emniyetli bir şekilde sunmak için tasarlanmış yapıdadır. Bir kartuş ile yaklaşık 2 ile 4 saat arasında sürekli olarak size ateş sağlayacak olan Nurgaz Portatif Ocak, ısıya dayanıklı çelik gövdeye sahiptir.
Ürün ayrıntılarını  incelemek ve satın almak için tıklayın. 


Kamp mutfağının vazgeçilmez ürünlerinden biri de içinde benzersiz lezzetli yemekler yapabileceğiniz kamp tencere ve tava setidir.  Birbiri içine geçebilen, sapları katlanabilen ve yer kaplamayan tencere ve tava setleri hem pratik şekilde yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz hem de hafif boyutları sebebiyle kolaylıkla taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmışlardır.  Aynı şekilde kamp çaydanlıkları da hafif ve çabuk şekilde suyu ısıtacak özellikte tasarlanmışlardır ve birkaç küçük çalı parçasıyla kolaylıkla suyunuzu ısıtabilirsiniz.

Kamp Tencere ve Çaydanlık Seti önerisi:


Nurgaz Kamp Tencere ve Çaydanlık Seti kamp yaparken birbirinden lezzetli yemekler yapabileceğiniz, taşıması kolay, hafif, modüler yapısıyla iç içe geçerek çok az yer kaplayan, taşıma kılıfı ile pratik bir taşıma imkanı sağlayan kamp mutfağının vazgeçilmez aracıdır.

Doğada çadır kampında ya da karavanda vazgeçilmez yardımcınız olacak Nurgaz Kamp Tencere ve Çaydanlık Seti ile en lezzetli yemekleri ve içecekleri siz hazırlayacaksınız.
Ürün ayrıntılarını incelemek ve satın almak için tıklayın.
https://www.kampekipman.com/urun/nurgaz-kamp-tencere-ve-caydanlik-seti
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...